Pradžia  /  Apie įmonę  /  Įvykių archyvas  /  Žiniasklaida apie mus: „Lifosa“ investuoja į aplinką tausojančius įrenginius

Žiniasklaida apie mus: „Lifosa“ investuoja į aplinką tausojančius įrenginius

2018.08.16

Bendrovė „Lifosa" modernizavo ir išplėtė suspausto oro gamybos sistemą. Kaip skelbia „Verslo žinios", bendrovėje įdiegti du naujos kartos sraigtiniai kompresoriai ir šiuo metu pažangiausias Europoje suslėgto oro sausintuvas.

Bendrovė skaičiuoja, kad investicija į inovatyvius sprendimus leis keturiskart sumažinti energijos sąnaudas sausam suslėgtam orui gaminti. Viena didžiausių suslėgto oro gamintojų Lietuvoje „Lifosa" į įrenginius investavo 303 tūkst. eurų.

 „Bendrovė nuolat kelia sau tikslą kuo racionaliau naudoti energiją ir gamtos išteklius. Įdiegta pažangi technologija yra ekonomiška, naudoja gerokai mažiau energijos, yra patogiai aptarnaujama ir valdoma. Pritaikyti sprendimai mums leidžia ir taupyti, ir vykdyti įmonės aplinkos apsaugos tikslus", - teigia „Lifosos" gamybos techninio aptarnavimo direktorius Evaldas Šerelis.

Visą „Verslo žinių" publikaciją galima perskaityti internetuhttps://www.vz.lt/pramone/2018/08/06/lifosoje--investicijos-i-energijos-taupymo-sprendimus

Atgal Į viršų