Su gimtadieniu, miela „Lifosa“!

Su gimtadieniu, miela „Lifosa“!

Ši diena, kai minime „Lifosos“ 60-ies veiklos metų sukaktį, yra nepaprastai svarbi visam bendrovės kolektyvui. Juk tokia ilga ir įspūdinga istorija gali pasigirti ne tiek jau daug įmonių.

Per šešis veiklos dešimtmečius nuoseklios kelių darbuotojų kartų pastangos lėmė, kad „Lifosos“ vardas šiandien žinomas visame pasaulyje ir siejamas su aukščiausia produkcijos kokybe ir patikimumu.

Ši sukaktis taip pat yra puiki proga padėkoti visiems, prisidėjusiems prie „Lifosos“ gerovės kūrimo. Nuoširdžiai dėkoju mūsų produkcijos pirkėjams, tiekėjams ir verslo partneriams, bendrovės valdybos nariams, Kėdainių miesto gyventojams, o labiausiai – visai didelei „Lifosos“ šeimai. Ačiū, kad drauge kūrėte garbingą bendrovės istoriją, buvote bei tebesate šios nepaprastai įdomios kelionės bendražygiai.

Esu giliai įsitikinęs, kad bendrovės sėkmės garantas yra darbuotojai. Todėl matydamas Jūsų, mieli lifosiečiai atsidavimą ir susitelkimą, uolumą ir atkaklumą, tikiu, kad „Lifosos" pamatas yra nepaprastai tvirtas ir pasiruošęs atlaikyti bet kokius išbandymus.

Sėkmingų, šviesių ir ilgų metų, „Lifosa“!

Andrijus Savčukas
AB „Lifosa“ generalinis direktorius

Atgal