Koronavirusas patvirtintas AB „Lifosa“ darbuotojui

Koronavirusas patvirtintas AB „Lifosa“ darbuotojui

Penktadienį, liepos 17 d., bendrovė AB „Lifosa“ iš sveikatos priežiūros įstaigos gavo informaciją, kad bendrovės darbuotojui patvirtintas užsikrėtimas ir susirgimas koronavirusu. Darbuotojui pasireiškė karščiavimas, jis šiuo metu gydosi ir yra izoliuotas.

Apie nustatytą koronaviruso atvejį bendrovė informavo atsakingas institucijas ir konsultuojasi su Visuomenės sveikatos centru dėl tolesnių veiksmų.

Užsikrėtusysis dirba įmonės sieros rūgšties ceche. Nustatyta, kad 7 cecho darbuotojai turėjo artimą sąlytį su užsikrėtusiuoju. Šie darbuotojai izoliuoti, jiems atliekamas koronaviruso tyrimas.

„Vos tik sužinoję apie nustatytą užsikrėtimą, dezinfekavome sieros rūgšties cechą ir ėmėmės kitų reikalingų priemonių. Cecho darbuotojai privalo dėvėti kaukes, laikytis saugaus atstumo tarpusavyje ir reguliariai dezinfekuoti rankas. Dar nuo koronaviruso protrūkio pradžios visi įmonės darbuotojai yra aprūpinti apsaugos priemonėmis. Bendrovės vadovybė nurodė darbuotojams jomis naudotis ir likti itin budriems“, – teigia Jonas Dastikas, AB „Lifosa“ generalinis direktorius.

Sieros rūgšties cechas reguliariai dezinfekuojamas. Dezinfekcija atliekama ir kitose įmonės patalpose.

Rūpindamasi darbuotojų saugumu, AB „Lifosa“ imasi visų priemonių infekcijos plitimui sustabdyti: ribojami tiesioginiai darbuotojų tarpusavio kontaktai, pasitarimus ir susirinkimus įmonės vadovybė nurodė organizuoti nuotoliniu būdu arba juos atšaukti.

Įmonė planuoja organizuoti sieros rūgšties cecho darbuotojų tyrimus dėl koronaviruso bendrovės lėšomis.Oficiali informacija apie rekomendacijas dėl COVID-19 prevencijos

Bus pildoma.

Koronavirusas diagnozuotas dar vienam AB „Lifosa“ sieros rūgšties cecho darbuotojui​​​

2020 liepos 20 d.

 

Kėdainiuose veikiančioje bendrovėje AB „Lifosa“ atliekant darbuotojų tyrimus, pirmadienį, liepos 20 d., nustatytas dar vienas koronaviruso atvejis. Patvirtinta, kad COVID-19 užsikrėtė sieros rūgšties cecho darbuotojas. Šiuo metu jis yra saviizoliacijoje.

 

 

Užsikrėtimas nustatytas vykdant koronaviruso tyrimus 95-iems bendrovės darbuotojams. Tyrimus inicijavo bendrovė, praėjusį penktadienį, liepos 17 d., gavusi sveikatos priežiūros įstaigų informaciją, kad įmonės sieros rūgšties cecho darbuotojui buvo patvirtintas užsikrėtimas ir susirgimas koronavirusu. Tyrimus atlieka į bendrovę atvykę Kauno mobilaus koronaviruso patikros punkto darbuotojai.

 

„Tęsiame prevencinius tyrimus ir imamės kitų priemonių bendrovės darbuotojams ir Kėdainių miesto gyventojams apsaugoti bei infekcijos plitimui sustabdyti. Bendradarbiaujame su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistais, ir apie rezultatus operatyviai informuosime visuomenę“, – teigia Jonas Dastikas, AB „Lifosa“ generalinis direktorius.

 

Pasak jo, sieros rūgšties cechas ir kitos bendrovės patalpos yra reguliariai dezinfekuojamos. Sugriežtinta patekimo į įmonės teritoriją tvarka. Dar nuo koronaviruso protrūkio pradžios visi darbuotojai yra aprūpinti apsaugos priemonėmis. Bendrovės vadovybė nurodė darbuotojams jomis naudotis ir likti itin budriems.

Bendrovėje ribojami tiesioginiai darbuotojų tarpusavio kontaktai, pasitarimus ir susirinkimus įmonės vadovybė nurodė organizuoti nuotoliniu būdu arba juos atšaukti. Bendrovės valgykla maistą tiekia tik išsinešti.

 

Atgal