Įkvėpti sėkmingo AB „Lifosa“ projekto

Įkvėpti sėkmingo AB „Lifosa“ projekto

Rugsėjo 9 d. minima pasaulinė elektromobilių diena (World EV Day). Simboliška, bet kaip tik šią dieną bendrovė „Lifosa“ pradėjo vidutinio greičio 2 x 22 kW elektromobilių įkrovimo stotelės įrengimo darbus.

Elektros energija iš atsinaujinančių šaltinių apsirūpinanti „Lifosa“ tokiu būdu prisideda prie teigiamo poveikio aplinkai kūrimo bei Europos žaliojo kurso tikslų įgyvendinimo, CO2 emisijų mažinimo. Įrengus stoteles atsiras galimybė vienu metu įkrauti 2 elektromobilius. Įkrovai bus naudojama „Lifosoje“ įrengtos 1 MW saulės jėgainės elektra.

„Galime teigti, kad netrukus ne tik bendrovės darbuotojai, bet ir visi kėdainiečiai elektromobilius galės krauti žalia elektra. Tikimės, kad pačiu artimiausiu metu bendrovės įrengta naujoji elektromobilių stotelė atsiras ir elektromobilių įkrovimo vietų žemėlapyje, o išaugus žaliosios energijos poreikiui, svarstysime ir apie didelio greičio stotelės įrengimą“, - sako AB „Lifosa“ Energetikos cecho viršininkas Andrius Stašinskas.

Energetikos cecho viršininkas Andrius Stašinskas

„Lifosoje“ metų pradžioje pradėjusi veikti 1 MW saulės jėgainės pagaminama el. energija sudaro beveik 6 proc. nuo 18 GWh per metus papildomai įsigyjamo el. energijos kiekio savo reikmėms.

Atgal