EuroChem talentų ugdymo programa siekiama padėti užaugti ateities lyderiams

EuroChem talentų ugdymo programa siekiama padėti užaugti ateities lyderiams

Kad galėtų sėkmingai veikti ir gaminti savo produkciją, bendrovė EuroChem pirmiausiai privalo telkti ir ugdyti talentus, kurie šią produkciją sukuria. Integruota EuroChem yra įvairialypė ir apima daugelį sričių: nuo žaliavų išgavimo, perdirbimo, gamybos, iki medžiagų, reikalingų augalams auginti, tiekimo ir klientų konsultavimo. Dėl šių priežasčių bendrovė siekia įdarbinti daugybę skirtingų įgūdžių turinčių žmonių, puoselėti ir ugdyti talentus visoje įmonėje.

„Asmeniškai siekiu, kad bendrovė, užuot ieškojusi žmonių kitur, talentus ir lyderystę pirmiausiai ugdytų įmonės viduje“, – pabrėžia Petteris Ostbo, EuroChem Group generalinis direktorius.

Kad šie siekiai būtų įgyvendinami, EuroChem įmonių grupėje sukurta aukšto potencialo vystymo programa „HiPo“, dar vadinama „EuroChem Talent Pool“. Programos tikslas – atskleisti gabiausius kolegas ir paskatinti juos tobulėti bei pasiruošti vadovaujamoms pareigoms ateityje.

EuroChem talentams skirtoje programoje gali dalyvauti grupės įmonių darbuotojai. Ji itin populiari: rugsėjį prasidėsiančioje programoje galėjo dalyvauti 40 darbuotojų, tačiau paraiškas jau pateikė daugiau nei 2000 žmonių.

Programos dalyviai turės įveikti keturis ugdymo modulius, skirtus pagrindinei EuroChem veiklai: kasybai, trąšų gamybai, logistikai ir rinkodarai. Susipažinę su pirmaujančia pramonės praktika, pavertusia EuroChem vienu iš penkių geriausių gamintojų pasaulyje pagal pajamas ir pagal maistinių medžiagų kokybę, dalyviai rengs verslo tobulinimo projektus bendradarbiaudami su pirmaujančiomis verslo mokyklomis Belgijoje ir Sankt Peterburge.

Šie projektai 2020 m. viduryje bus pristatyti EuroChem vadovybei, o patiems kandidatams, atsižvelgiant į jų rezultatus, pasiektus per metus trunkančią programą, bus pasiūlytos naujos darbo pozicijos.

Programoje dalyvaus kolegos iš EuroChem“veiklos padalinių įvairiose šalyse, įskaitant Rusiją, Kazachstaną, Braziliją, Lietuvą, Belgiją, Vokietiją ir Šveicariją. Kreipdamasis į rugsėjį bendrovės kasybos įmonėje „Kovdorskiy GOK“ vyksiančios programos dalyvius, P. Ostbo,paragino juos pasinaudoti šia unikalia proga tobulėti.

„Kviečiu jus visus mesti iššūkį dabartinei mūsų veiklos sąrangai ir verslo praktikai. Tikimės išgirsti idėjų, padėsiančių mums tobulėti. Turite galimybę tapti mūsų pirmąja superlyderių karta, užaugusia įmonės viduje, ir tikiuosi, kad stversite šią progą abiem rankomis!“

Atgal