Bendrovei „Lifosa“ – prestižinis verslo stabilumo įvertinimas

Bendrovei „Lifosa“ – prestižinis verslo stabilumo įvertinimas

Kėdainių fosforo trąšų gamybos bendrovei „Lifosa“ Lietuvos įmonių portalas „Rekvizitai.lt“ suteikė „TOP Įmonės 2021” titulą. Toks verslo stabilumo įvertinimas skiriamas pelningoms verslo įmonėms, kuriančioms ilgalaikę vertę ir klojančioms tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei.

„Bemaž šešis dešimtmečius veikianti „Lifosa“ yra svarbi Kėdainių krašto ir visos šalies pramonės bei ekonomikos dalis, Lietuvoje registruota ir dirbanti įmonė, viena didžiausių šalies mokesčių mokėtojų. Didžiuojamės savo indėliu į šalies ūkį ir puoselėjame ambicingus ateities planus. Tad pelnytą titulą laikome dar vienu pripažinimu, jog einame tvirtu ir teisingu keliu“, - teigia AB „Lifosa“ generalinis direktorius Rimantas Proscevičius.

Lietuvos įmonių katalogas „Rekvizitai.lt“ apdovanojimui „TOP Įmonės“ nominuoja ir jį skiria tik griežtus nustatytus kriterijus atitinkančioms bendrovėms. Todėl jomis pasitiki ir rekomenduoja kaip perspektyvias ir ekonomiškai stabilias įmones, su kuriomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo. „TOP įmonė 2021" kriterijus atitinka tik 7% Lietuvos įmonių.

Titulas skiriamas pelningai veikiančioms įmonėms, kurios įkurtos prieš dvejus ar daugiau metų, laiku teikia finansines ataskaitas, o įmonių apyvarta (pajamos) per paskutinius du metus augo, buvo stabilios ar pastebimai nemažėjo.

Įvertinimas skiriamas bendrovėms, kurių darbuotojų skaičius buvo stabilus arba augo, įmonės nebuvo įtrauktos į įvairių skolininkų ir įsipareigojimų vykdymo registrų sąrašus, paskutinius metus neturėjo reikšmingų ar ilgalaikių skolų Sodrai. Vertinamas ir vidutinis atlyginimas mokamas darbuotojams.

Daugiau negu tūkstantį darbuotojų turinti „Lifosa“ yra viena stambiausių ir didžiausius atlyginimus mokančių darbdavių regione. Per 2021 metus bendrovė valstybės iždą papildė daugiau kaip 32,6 mln. eurų mokesčių.

 

Atgal