AB „Lifosa“ – viena geidžiamiausių Lietuvos darbdavių

AB „Lifosa“ – viena geidžiamiausių Lietuvos darbdavių

AB „Lifosa“ pripažinta viena geidžiamiausių Lietuvos darbdavių. Verslo naujienų portalo „Verslo žinios“ sudarytame reitinge „Geidžiamiausias darbdavys 2020“ bendrovė įtraukta į patraukliausių darbuotojams įmonių dvidešimtuką.

Geidžiamiausius darbdavius „Verslo žinios“ renka jau 16-tą kartą. Bendrovės buvo reitinguojamos vertinant darbo vietos stabilumą, įmonėje mokamą darbo užmokestį ir potencialių darbuotojų pasirinkimą.

„Visuomet pabrėžėme, kad mūsų sėkmės garantas yra patyrę, kvalifikuoti, motyvuoti, nuolat tobulėjantys darbuotojai. Pagarbą jiems įrodome rūpindamiesi darbo sąlygomis ir mokėdami sąžiningą atlyginimą. Žinoma, dirbame ne dėl reitingų, tačiau įmonės įtraukimą į geidžiamiausių šalies darbdavių dvidešimtuką laikome ir svarbiu pripažinimu, ir paskata toliau tobulėti“, - teigia Jonas Dastikas, AB „Lifosa“ generalinis direktorius.

Įmonėje dirba daugiau kaip 1000 darbuotojų. Anot J. Dastiko, bendrovės sėkmę kuriant tvarius ilgalaikius santykius su darbuotojais patvirtina statistikos duomenys. Vidutinis darbuotojų stažas įmonėje siekia 17,4 metų, metinis darbuotojų kaitos rodiklis nesiekia 1 proc.

Vienas iš AB „Lifosa“ personalo politikos prioritetų yra darbuotojų profesinis augimas. Įmonėje veikia sertifikuotas mokymo centras. Komandos narių žinioms plėsti ir kvalifikacijai kelti daugiausiai pasitelkiami didžiausią patirtį sukaupę įmonės darbuotojai, turintys dėstymo bei mokymo įgūdžių.

Bendrovė finansuoja darbuotojų studijas, jei jų kryptis atitinka įmonės viziją ir strategiją, darbuotojams skiriamos papildomos atostogos mokymuisi. Įmonėje veikia jaunųjų specialistų klubas, kurio tikslas – padėti naujai priimtiems darbuotojams sėkmingai adaptuotis įmonėje ir prisidėti prie jų profesinio tobulėjimo.

Ypatingą dėmesį AB „Lifosa“ skiria darbuotojų saugai ir sveikatai. Ji reguliariai tikrinama, darbuotojai dalyvauja saugos mokymuose ir pratybose. Vykdoma nuolatinė darbo sąlygų stebėsena, analizuojami įvairūs darbo aplinkos veiksniai, o darbuotojai naudojasi tik aukščiausios kokybės darbo priemonėmis. Įmonės lėšomis darbuotojai draudžiami sveikatos ir gyvybės draudimu.

Nuo 2014 m. pabaigos AB „Lifosa“ akcijas valdo bendrovė „EuroChem Group“. Tai Šveicarijoje, Cugo kantone įregistruota tarptautinė kompanija, viena didžiausių mineralinių trąšų gamintojų
pasaulyje.

Atgal