AB „Lifosa“ pasitiko 58-ąjį veiklos gimtadienį

AB „Lifosa“ pasitiko 58-ąjį veiklos gimtadienį

Prieš 58-erius metus, 1963 m. sausio 18 d. Kėdainiuose pradėjo veikti gamybos linija, per metus pagaminanti 100 tūkst. tonų sieros rūgšties. Ši data laikoma oficialia įmonės, išaugusios į šiandieninę „Lifosą“, gamybinės veiklos pradžia.

Nors pandemija ir karantinas paskatino ieškoti alternatyvių būdų šiai sukakčiai paminėti, „Lifosos“ gimtadienis, kaip ir dera, buvo sutiktas šventiškai, su daug šypsenų ir juoko. Jo netrūko nuotolinėse juoko jogos pratybose, kuriose įmonės darbuotojai dalyvavo per „Zoom“ platformą. Smagių netikėtumų ir įspūdžių netruko nuotoliniame iliuzionisto Justino Malinausko pasirodyme.

„Ačiū, kad buvote ir esate kartu, ir nuoširdžiai sveikinu Jus visus su gražiu 58-u bendrovės gimtadieniu, linkėdamas dar daug sėkmingų veiklos metų! Nors padėtis Lietuvoje ir pasaulyje kuria toli gražu ne džiugią nuotaiką, kviečiu šiuo sudėtingu laikotarpiu nepasiduoti blogoms mintims, pasidžiaugti tuo, ką turime, ir saugiai, bet nenuobodžiai pažymėti šią sukaktį!“, - sveikindamas bendrovės komandą pažymėjo Jonas Dastikas, AB „Lifosa“ generalinis direktorius.

Iš užfiksuotų nuotolinių susitikimų akimirkų matyti, kad šis kvietimas buvo visiškai išpildytas.

Atgal