Pradžia  /  Apie įmonę  /  Įvykiai  /  AB „Lifosa“ „Socialiai atsakingos įmonės 2013“ apdovanojimas

AB „Lifosa“ „Socialiai atsakingos įmonės 2013“ apdovanojimas

2014.06.09

Birželio 5 dieną  iškilmingo Nacionalinių atsakingo verslo apdovanojimų renginio metu AB „Lifosa"  buvo įteiktas Socialiai atsakingo verslo apdovanojimas.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuotame konkurse dalyvavusias įmones vertino komisija, sudaryta iš Socialinės apsaugos ir darbo, Ūkio, Aplinkos ministerijų bei socialinių partnerių atstovų, vertino įmonių pažangą  keturiose kategorijose.

AB „Lifosa"  pažanga per 2013-uosius metus įvertinta keturis kartus. Už saugių ir sveikų darbo sąlygų užtikrinimą kiekvienam darbuotojui bendrovei įteiktas „Metų darbovietės 2013" prizas. Už glaudų bendradarbiavimą su vietos bendruomene, priimant verslo plėtrai ir inovacijoms reikalingus sprendimus kartu atsižvelgiant į bendruomenės lūkesčius ir poreikius AB „Lifosa" įteiktas „Metų bendruomeniškiausios 2013" apdovanojimas.  Įteikta ir nominacija už pasiekimus aplinkos apsaugos srityje: „Už kompleksines priemones, skirtas mažinti Baltijos jūros taršą".

AB „Lifosa" apdovanojimus vainikavo pagrindinis „Socialiai atsakingos įmonės 2013" prizas.

Pagrindinį apdovanojimą AB „Lifosa" administracijos direktoriui Juozui Baniotai  įteikusi LR Seimo vicepirmininkė Virginija Baltraitienė pasidžiaugė, kad Kėdainius garsina įmonės, kurios savo veikloje vadovaujasi socialinės atsakomybės principais.

    Renginio svečius sveikinusi Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė  pabrėžė, kad Lietuvoje vis daugiau įmonių socialinė atsakomybė tampa svarbia įmonės filosofijos dalimi.  Kiekvienais metais įmonių, teikiančių paraiškas  Nacionaliniams atsakingo verslo apdovanojimams kas metai vis daugiau. 

    AB „Lifosa" generalinis direktorius Jonas Dastikas įsitikinęs, kad tokių rezultatų galima pasiekti tik daug metų dirbant socialiai atsakingai. „Apdovanojimai yra svarbūs ir garbingi, tačiau mums dar svarbiau yra tai, kad mūsų darbuotojai yra patenkinti geromis darbo sąlygomis, gauna gerus atlyginimus. Viskas susiję tarpusavyje - darbuotojai  gerai dirba, įmonės veikla sėkminga, tai galime ir Kėdainių krašto bendruomenei padėti," - sakė J. Dastikas.  

    2011 metais AB „Lifosa" taip pat buvo įvertinta  NAVA (nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimas) prizu. Jai atiteko  apdovanojimas „Metų bendruomeniškiausia 2010"

Atgal Į viršų