Pradžia  /  Apie įmonę  /  Įvykiai  /  Bendrovėje „Lifosa“ svečiavosi Ministras Pirmininkas

Bendrovėje „Lifosa“ svečiavosi Ministras Pirmininkas

2018.06.28

Vizito Kėdainiuose metu Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis aplankė ir AB „Lifosa". Čia lydimas bendrovės vadovų susipažino su gamykla, vykdomais investiciniais projektais bei aptarė svarbiausius verslo rodiklius ir ateities perspektyvas.

„Džiaugiamės, kad Ministras Pirmininkas aplankė mūsų gamyklą ir esame labai dėkingi už parodytą dėmesį mūsų verslui. Kryptingai ir nuosekliai investuojame į gamyklos modernizavimą, darbuotojų darbo sąlygų gerinimą, aplinkosauginių priemonių diegimą, skaidriai mokame mokesčius ir didžiuojamės, kad turėjome galimybę, visais šiandienos pasiekimais pasidžiaugti kartu su Ministru Pirmininku", - sakė generalinis direktorius J. Dastikas.

Kėdainių rajono meras S. Grinkevičius, AB „Lifosa" generalinis direktorius J. Dastikas, premjeras S. Skvernelis ir Seimo narys bei vizito iniciatorius D. Kaminskas.

Bendrovės muziejuje svečiui buvo pristatyta gaminama produkcija ir plačiau aptartos eksporto apimtys. Šiuo metu 98% AB „Lifosa" gaminamos produkcijos eksportuojama į daugiau nei 45 pasaulio šalis.

Atgal Į viršų