Pradžia  /  Apie įmonę  /  Įvykiai  /  Tūkstantmečio ąžuolyną papildė „Lifosos“ darbuotojų pasodinti ąžuoliukai

Tūkstantmečio ąžuolyną papildė „Lifosos“ darbuotojų pasodinti ąžuoliukai

2018.06.12

Šiemet Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną, birželio 5 dieną, AB „Lifosa" kolektyvas pažymėjo ypatingai. Vieningos akcijos metu lifosiečiai pasodino 55 ąžuoliukus šalia Kėdainių, Pašiliuose esančiame „Neregėtos Lietuvos" Tūkstantmečio ąžuolyne. Tiek medelių buvo sodinama neatsitiktinai - šis skaičius simbolizuoja 55-erius bendrovės veiklos metus.

Bendrovė ąžuolų sodinukus įsigijo medelyne. Akcijos dieną atsakingi darbuotojai užtikrino, kad netrūktų jokių darbo priemonių ąžuoliukų sodinimui - kuoliukų, kastuvų, pasirūpino vandens atsargomis.

Prie gražios ąžuoliukų sodinimo iniciatyvos prisijungę daugiau nei pusšimtis „Lifosos" darbuotojų taip pat atsakingai pasiruošė šiai akcijai. Kai kurie prie savo pasodintų medelių pritvirtino iš anksto pagamintas atminimo korteles.

„Labai puiki akcija, tikrai smagu, - šypsojosi energetikos ceche elektros skyriui vadovaujantis Eugenijus Vaičiulis. - Aš apskritai mėgstu sodinti medžius, o čia ne bet kokie medžiai - ąžuolai! Tikiuosi, jie sėkmingai prigis, augs ir bus ką parodyti vaikams. Uždėjau užrašą „Energetikos cechas", tad žinosiu, kurį medį pasodinau aš. Galėsiu atvykti ir pasižiūrėti, kaip jis žaliuoja."

    „Aplinkos apsauga yra viena mūsų prioritetinių sričių. Nuolat diegiame geriausius ekonomiškai prieinamus gamybos būdus, taikome pažangiausias technologijas, racionaliai naudojame išteklius ir išties per visą savo gyvavimo laikotarpį pavyko pasiekti įspūdingų rezultatų. Ši akcija yra puiki proga prasmingai paminėti svarbią visam pasauliui dieną ir priminti, kaip svarbu kiekvienam asmeniškai prisidėti prie aplinkos išsaugojimo", - sakė bendrovės generalinis direktorius Jonas Dastikas.

    Pasaulinei aplinkos apsaugos dienai paminėti skirtai akcijai sulaukus tokio didelio darbuotojų palaikymo, labai tikėtina, kad ši iniciatyva nebus vienkartinė ir taps gražia „Lifosos" kolektyvo tradicija.

AB „Lifosa" generalinis direktorius Jonas Dastikas Tūkstantmečio parke pasodino jau ne pirmą savo ąžuoliuką. Jis buvo ir vienas pirmųjų ąžuoliukų sodinimo akcijų šiame parke dalyvių.

Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną ąžuoliukus Tūkstantmečio parke sodino daugiau nei pusšimtis „Lifosos" darbuotojų.

Atgal Į viršų