Pradžia  /  Apie įmonę  /  Įvykiai  /  Lietuvos komanda iškovojo antrą vietą „EuroChem“ vaikų ledo ritulio turnyre

Lietuvos komanda iškovojo antrą vietą „EuroChem“ vaikų ledo ritulio turnyre

2018.06.01

Gegužės 26-29 dienomis Novomoskovske, Rusijoje, vykusiame  vaikų ledo ritulio turnyre „EuroChem" taurei 2018 laimėti Lietuvai atstovaujanti „Klaipėdos" komanda iškovojo vicečempionės titulą. Be pralaimėjimų iki pat finalo kopę klaipėdiečiai nusileido tik namuose žaidžiančiai Novomoskovsko komandai „Victoria", užėmusiai pirmąją vietą.

Turnyre rungėsi 10-12 metų amžiaus vaikai. Neoficialiu pasaulio vaikų ledo ritulio čempionatu vadinamame turnyre viso dalyvavo 12 komandų iš 8 valstybių. Penkios komandos atstovavo skirtingiems Rusijos miestams, likusios dalyvės atvyko iš JAV, Belgijos, Estijos, Suomijos, Vokietijos, Lietuvos ir Šveicarijos.

„Šiame turnyre dalyvaujame ne vienerius metus ir kaskart grįžtame namo kupini vien tik geriausių įspūdžių. Niekur kitur neteko patirti tokio šilto priėmimo. Vaikus visuomet sutinka Novomoskovsko mieste įsikūręs mūsų komandos fanų klubas, kurio nariai ne tik palaiko komandą viso turnyro metu, bet ir artimai bei draugiškai bendrauja pasibaigus varžyboms," - pasakojo Eduardas Pavliukovas, ledo ritulio klubo „Klaipėda" vadovas ir U12 grupės treneris.

AB „Lifosa" akcininkė, Šveicarijoje registruota tarptautinė kompanija „EuroChem Group AG", vaikų ledo ritulio turnyrus rengia nuo 2013 m. ir kasmet sulaukia vis didesnio komandų skaičiaus. Plinta ir dalyvių geografija: šiemet pirmą kartą turnyro istorijoje dėl „EuroChem" taurės varžėsi svečiai iš JAV. Jų komanda „Albany Capitals" šiųmetiniame turnyre užėmė 10 vietą. „Tai buvo nuostabi patirtis, kalbant tiek apie turnyro organizavimą, tiek apie ledo ritulio kokybę, - sakė „Albany Capitals" komandos vadovas Brad Chartrand, - dėkojame organizatoriams už priėmimą ir profesionalumą. Nekantriai lauksime galimybės atvykti kitąmet".

Daugiau informacijos ir varžybų akimirkų rasite oficialioje „EuroChem" vaikų ledo ritulio turnyro interneto svetainėje: http://eurochemhockey.com/en/

Atgal Į viršų