Pradžia  /  Apie įmonę  /  Įvykiai  /  KVIEČIAME Į ATVIRŲ DURŲ DIENAS

KVIEČIAME Į ATVIRŲ DURŲ DIENAS

2018.05.08

Visus norinčius apsilankyti ir susipažinti su įmonės veikla, maloniai kviečiame į Atvirų durų dienas AB „Lifosa" birželio 5 ir 7 dienomis 16.00 ir 18.00 val. Atvirų durų dienos - tai puiki galimybė iš įmonės specialistų lūpų išgirsti apie įmonę, jos istoriją, gaminamą produkciją, pasiekimus, įgyvendinamus projektus ir ateities planus.

Atvirų durų dienų metu galėsite aplankyti bendrovės muziejų, kuriame eksponuojami produkcijos ir pagrindinių žaliavų pavyzdžiai, apžiūrėti istorines bendrovės nuotraukas, pamatyti per ilgą veiklos istoriją sukauptus apdovanojimus ir laimėjimus. Taip pat pakviesime Jus į ekskursiją po gamyklą, kurios metu sužinosite daugiau apie gamybinius procesus, aplankysite kai kurias gamybines patalpas ir galėsite pabendrauti su darbuotojais. Na, ir, žinoma, turėsite galimybę pabuvote fosfogipso kalnuose, iš kur parsivešite ne tik neišdildomų įspūdžių, bet ir įstabių fotografijų.

Norinčius dalyvauti Atvirų durų dienose, kviečiame darbo dienomis registruotis telefonu +370 347 66228 arba el. paštu i.mazeikiene@lifosa.com Registruojantis prašome nurodyti vardą, pavardę, telefono numerį ir kada norėtumėte sudalyvauti Atvirų durų dienų renginiuose. Visi užsiregistravę svečiai bus atvežami autobusais, kurie norinčiųjų lauks prie prekyvietės „Giraitė" (J. Basanavičiaus g. 80).

Lauksime Jūsų atvykstant!

Atgal Į viršų