Pradžia  /  Apie įmonę  /  Įvykiai  /  AB „LIFOSA“ skatins vartoti elektros energiją efektyviau

AB „LIFOSA“ skatins vartoti elektros energiją efektyviau

2018.03.12

AB „LIFOSA" elektros energetikoje vykdo elektros gamybos, skirstymo ir tiekimo veiklas. Didžiąją dalį elektros energijos, kurią suvartoja savo reikmėms ir paskirsto elektros energijos vartotojams, bendrovė pagamina pati, naudodama technologiniame gamybos procese cheminės reakcijos metu išsiskiriančią šilumą. Racionalus ir efektyvus elektros energijos vartojimas yra nuolatinis bendrovės siekis įgyvendinant įvairias pagrindinės veiklos - fosforinių trąšų gamybos - efektyvumo ir tvarumo didinimo programas, prisidedant prie Europos Sąjungos ir Lietuvos energetikos strategijose numatytų tikslų įgyvendinimo.

Būdama socialiai atsakinga, bendrovė ne tik pati diegia įvairias energijos taupymo priemones, tačiau nori paskatinti efektyviau vartoti elektros energiją ir savo vartotojus. Tuo tikslu bendrovė yra numačiusi teikti savo vartotojams informaciją interneto svetainėje ir/ar spaudiniuose, konsultuoti juos elektroniniu paštu, internetu, telefonu ar tiesiogiai susitikus.

Norint gauti nemokamas konsultacijas dėl efektyvaus elektros energijos vartojimo, kviečiame bendrovės elektros energijos vartotojus susisiekti tel. +370 612 41558 arba el. paštu energetika@lifosa.com.

Atgal Į viršų