Pradžia  /  Apie įmonę  /  Įvykiai  /  AB „Lifosa“ generalinio direktoriaus Jono Dastiko kolekcijoje dar vienas apdovanojimas.

AB „Lifosa“ generalinio direktoriaus Jono Dastiko kolekcijoje dar vienas apdovanojimas.

2017.11.14

AB „Lifosa" generalinio direktoriaus Jono Dastiko kolekcijoje dar vienas apdovanojimas.

 2006 m.  V. A. Graičiūno apdovanojimas. 2008 m. LR SADM „Gerumo žvaigždė". 2012 m. Petro Vileišio vardo apdovanojimas. Tokią AB „Lifosa" generalinio direktoriaus Jono Dastiko   kolekciją 2017 metais papildė  Lietuvos prekybos ir amatų rūmų apdovanojimų apdovanojimas Sidabrinė Darbo žvaigždė.

Ženklas, įsteigtas 1938 metais ir teikiamas už ypatingus nuopelnus šalies verslui, lapkričio dešimtą, minint Verslo dieną,  Kėdainių rotušėje įteiktas vienos didžiausių Kėdainių  įmonės vadovui.

AB „Lifosa", kitų metų sausį minėsianti  penkiasdešimt penkerių metų sukaktį per metus pagamina daugiau kaip pustrečio milijono tonų produkcijos: sieros rūgšties, fosforo rūgšties, aliuminio fluorido, monokalcio fosfato, diamonio fosfato.   Fosforo azoto trąšos Diamonio fosfatas  eksportuojamas į  25 pasaulio šalis ir yra  labai vertinamas žemdirbių.  Niekuo nenusileidžia ir  nuo 2002 metų gaminama žaliava pašarams monokalcio fosfatas.  Jį perka 21 šalies ūkininkai. Produkcijos sąrašą 2017 metų pavasarį papildė tirpios trąšos Monoamonio fosfatas.

Šiai sėkmingai dirbančiai ir socialiai atsakingai įmonei Jonas Dastikas vadovauja nuo 1998 metų.  Tačiau  „pažintis" su šia bendrovė prasidėjo gerokai anksčiau: prieš 47 metus pradėjęs gamykloje dirbti Sieros rūgšties cecho  meistru, darbovietės nepakeitė. Keitėsi tiktai jo  pareigos, ir, kaip sako pats generalinis direktorius, keitėsi pati gamykla. „Kasmet investuojant milijonus eurų į naujas technologijas, aplinkos apsaugą,  darbo sąlygų ir darbuotojų saugą, AB „Lifosa" jaunėja, gerai būtų, kad ir žmogus galėtų sulig kiekvienais metais tapti jaunesniu",  - juokauja  Jonas Dastikas.

Pasak AB „Lifosa" vadovo, kiekvienas apdovanojimas - tai ne tik atlikto darbo įvertinimas. Sertifikatai, skulptūros „patogiai įsitaiso" darbo kabinete. O moralinė šių apdovanojimų vertė užgula pečius  - tai atsakomybė.   „Negali sau leisti žengti puse kojos, - privalai siekti įmanomai geriausių rezultatų, į viską žvelgti inovatyviai ir elgtis atsakingai, - sako „Lifosos" generalinis direktorius, -   Sidabrinė Darbo žvaigždė itin garbingas apdovanojimas.  Esu įsitikinęs, kad tai ne tik mano asmens įvertinimas. Tai visų bendrovės darbuotojų gebėjimo  motyvuotai ir sąžiningai dirbti  rezultatas"

Atgal Į viršų