Pradžia  /  Apie įmonę  /  Įvykių archyvas  /  Atvirų durų dienos „Lifosoje“ pritraukė per 600 smalsių kėdainiečių ir miesto svečių

Atvirų durų dienos „Lifosoje“ pritraukė per 600 smalsių kėdainiečių ir miesto svečių

2015.06.04

Šių metų birželio 3-4 dienomis AB „Lifosa" tradiciškai pakvietė kėdainiečius į jau penkioliktąsias atvirų durų dienas. Kaip ir kiekvienais metais šventė pritraukė nemažai smalsių žmonių. Dvi dienas trukusiame renginyje apsilankė šeimos, kitų įmonių darbuotojai, senjorai, moksleiviai - iš viso net  600 žmonių.  

„Metai iš metų atvirų durų renginio lankytojų skaičius tik auga. Tikime, kad žmonėms įdomu, ką mes darome. Šiemet per dvi dienas mūsų gamyklos teritoriją ir dalį patalpų apžiūrėjo šeši šimtai  svečių - pradedant vaikais ir baigiant senjorais. Atvirų durų diena tampa šeimų tradicija - kėdainiečiai pas mus atvyksta su smalsiais giminaičiais iš kitų Lietuvos miestų. Šiais metais sulaukėme lankytojų ir iš Kauno, Vilniaus bei Ukmergės. Nuoširdžiai dėkoju visiems apsilankiusiems ir besidomintiems mūsų įmonės veikla", - kalbėjo Jonas Dastikas, AB „Lifosa" generalinis direktorius.

J. Dastikas sako, kad ir pati AB „Lifosa" mielai bendradarbiauja su kėdainiečiais, o toks gausus lankytojų skaičius per atvirų durų dienas tik įrodo, kad įmonė jau spėjo tapti neatskiriama krašto bendruomenės dalimi.

Atvirų durų dienų metu svečių laukė bendrovės muziejus, ekskursija po gamybines patalpas, vizitas į laboratoriją bei trąšų sandėlį ir pasivaikščiojimas fosfogipso kalnais. Įmonės muziejų apsilankiusieji paliko rankose laikydami dovanotas gamyklos 50 metų jubiliejui išleistas knygas bei simbolinius trąšų maišelius. Visus norinčius aplankyti AB „Lifosa", esančią kiek toliau nuo miesto, jau ketvirtus  metus pavėžėjo specialiai įmonės išnuomoti autobusai.

Atgal Į viršų